Wyniki Szkolnego Konkursu Plastycznego „Moja ulubiona postać bajkowa”

    Z przyjemnością informuję, że konkurs „Moja ulubiona postać bajkowa” został rozstrzygnięty. Dziękuję wszystkim uczniom z klas I-III szkoły podstawowej, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sił w konkursie. Jury w składzie: p. Beata Dąbrowska, p. Marta Jeziak nagrodziło i wyróżniło najciekawsze prace. W sumie złożono 30 prac.

 

 

Oto lista osób nagrodzonych w konkursie:

I miejsce

*Olga Dobosz 3b

*Anita Marszałek 3a

II miejsce

*Maria Słaby 3b

*Alexandra Michalik 3a

III miejsce

*Karolina Kościółek 3a

*Julia Lisowska 2b

*Nikola Grybel 2b

Oto lista osób wyróżnionych w konkursie:

*Julia Basiaga 3a

*Kinga Bogdańska 2b

*Karolina Nosal 2b

*Ewa Kocemba 1a

*Oliwia Głód 3a

*Martyna Kościółek 2a

*Oliwia Dobosz 3b

*Julia Kruczek 3b

*Zuzanna Wiktor-Piotrowicz 3a

 

    Rozdanie nagród i dyplomów nastąpi 5 listopada w Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek po przedstawieniu pt. „Czerwony Kapturek” na sali rekreacyjnej (dotyczy to nagrodzonych i wyróżnionych). Prace będzie można oglądać na gazetce obok biblioteki szkolnej.

Jury: 

B. Dąbrowska

M. Jeziak

Organizator/Biblioteka szkolna:

Kłębczyk M.

Odsłony: 397

Przydatne linki