Konkurs Fotograficzny - "Przebierz się za ulubioną postać z książki"

  

Uwielbiasz czytać książki i się przebierać! Jesteś molem książkowym! Jeśli tak i lubisz wcielać się w bohaterów przeczytanych powieści, ten Konkurs jest właśnie dla Ciebie!

Przebierz się za ulubioną postać z książki i wygraj ciekawe nagrodyyes

Zasady Konkursu są proste!


1. Przebierz się za ulubioną postać z książki (bajki, baśni, lektury itd.).
2. Zrób sobie zdjęcie w przebraniu/ lub poproś o zrobienie sobie zdjęcia np. w domu lub plenerze.
3. Wyślij zdjęcie na email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Każdy uczestnik konkursu może przesłać tylko 1 zdjęcie . W  temacie emaila należy podać: Imię i Nazwisko ,klasę, tytuł książki i autora – imię postaci z książki np. (Jan Kowalski, 2b, „Harry Potter i kamień filozoficzny” J.K. Rowling – Harry Potter).

4. Konkurs ma II kategorie dla klas: 0-III SP oraz IV-VIII SP.

5. Jury wybierze zdjęcia zwycięzców.

 

 Zdjęcia można przesyłać do 15 kwietnia 2021 r. na  email podany powyżej.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 23 kwietnia 2021 r.  w Dzień Książki i Praw Autorskich na stronie internetowej szkoły.

Przesłanie zdjęcia na konkurs jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystania wizerunku w materiałach publikowanych przez Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kamionce Wielkiej (na stronie internetowej szkoły i portalach społecznościowych - facebook) w zakresie działalności promocyjnej i przetwarzaniem danych osobowych w celu przeprowadzenia konkursu.

Stwórzmy wspólnie galerię ulubionych bohaterów z książek!

 

Organizator konkursu:

Nauczyciel bibliotekarz

Kłębczyk M.

Odsłony: 1080