SUKCES!!! - Mistrzostwa Gminy w piłce nożnej halowej

   

     W piątek 4 października w Szkole Podstawowej w Mystkowie odbyły się Mistrzostwa klas 4-6 Gminy Kamionka Wielka w Piłce Nożnej Halowej. Bardzo dobrze spisali się reprezentanci Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kamionce Wielkiej. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy wywalczyli awans do finałów. Dziewczyny po emocjonującym meczu niestety przegrały 0:1 Z rówieśniczkami z Królowej Górnej. Duży sukces odniosła drużyna chłopców którzy wygrali cały turniej, pokonując w finale kolegów z Mystkowa. Warto dodać że nasz drużyna była najmłodsza z wszystkich uczestników. Skład naszego zespołu składał się tylko z uczniów klas 4 i 5. Dzięki wygranej chłopcy będą reprezentować Gminę Kamionka Wielka na zawodach międzygminny w Brzeznej.

Odsłony: 307

Przydatne linki