Akademia z okazji Święta Odzyskania Niepodległości

  

  Z okazji kolejnej, w tym roku 101 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę 11 listopada 1918 roku. W naszej szkole odbyła się uroczysta akademia, która rozpoczęła się odśpiewaniem całego Hymnu Narodowego o symbolicznej godzinie 11.11. Wspólnym śpiewem szkoła włączyła się w ogólnopolską akcję „Szkoła do Hymnu”.
Podczas akademii młodzież naszej szkoły śpiewając pieśni patriotyczne dołączyła do projektu „Młodzież pamięta”. Przypomnijmy, że jest on realizowany w Małopolsce od 2002 roku. Projekt „Młodzież pamięta” wpisany jest w obchody świąt narodowych Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja i Święta Niepodległości, a realizowany jest przez Małopolskie Centrum Edukacji „MEC” i Centrum Młodzieży im. dr Henryka Jordana w Krakowie.

Odsłony: 211

Przydatne linki