Jeśli myślisz o zakupie gadżetów reklamowych z pewnością masz spory problem w wyborze konkretnych produktów. Firmy reklamowe oferują długopisy, słodycze, notesy, kalendarze, smycze reklamowe, parasole, odzież …. Wybór gadżetów reklamowych na rynku jest doprawdy ogromny. Zadajesz sobie pytanie: co wybrać? Po pierwsze ustal budżet.

Jeśli jesteś nowym przedsiębiorca na rynku na początku zrezygnuj z droższych gadżetów, a wybierz tańsze, lecz równie lubiane przez klientów – długopisy lub smycze reklamowe. Zamawiając gadżety sprawdź dokładnie, czy na nadruku nie ma błędu np. w nazwie lub telefonie do Twojej firmy. Pamiętaj także, aby jakość nadruku była stosunkowo dobra. Słabej jakości nadruk na długopisach może powodować szybkie ścieranie, a co za tym idzie – klient nie będzie zbyt długo pamiętał o istnieniu Twojej firmy.

Wybierając gadżety staraj się je dobierać do preferencji swoich klientów – najlepiej zamówić kilka rożnych gadżetów. Dla zabieganego studenta przyda się długopis lub smycze reklamowe, a dla matki z dzieckiem słodkie krówki z nadrukiem Twojej firmy na opakowaniu.