Tolliver otrzymuje pieniądze za akty własności do działek, które skupił?próbuje zaszantażować Wolckotta, przyznając, że wie o jego preferencjach seksualnych,?ale trafił na większego cwaniaczka niż myślał, bo Wolckott poddał mu pod rozwagę myśl, że może jego pracodawca George Hearst zna jego preferencje i one go nie obchodzą, póki robi, co do niego należy?panowie rozstali się w niezgodzie?
Następny gość Ala to pan Wu, który próbuje mu opowiedzieć o chuju z San Francisco, który psuje jego interesy? i chociaż Al. nie wszystko zrozumiał potwierdził, nadal będzie robić interesy z panem Wu, mimo, że musi koniecznie spotkać się z tym chujem z San Francisco?
Wolckott wściekły po rozmowie z Cy udaje się do burdelu Joanie?bierze sobie do pokoju dziwkę, która opowiedziała Cy o jego preferencjach i zabija ją, następnie prosi o inną dziwkę, która ma mu pomóc się z tego wyplątać?drugiej dziewczynie też podrzyna gardło?
Joanie chce wejść do tego pokoju, bo naprawdę ma złe przeczucia, ale jej wspólniczka mierzy do niej z broni i każe jej wyjść,?gdy Joanie wychodzi, z pokoju wynurza się, Wolckott, stara dziwka bierze go na muszkę i próbuje szantażować,?ale facet jest szybszy i sprytniejszy i, ona, jako trzecia kończy z podciętym gardłem?