Planujesz przyjęcie urodzinowe i zastanawiasz się, jakie atrakcje przypadną do gustu najmłodszym? Mamy dla ciebie kilka pomysłów, które zagwarantują świetną zabawę.

Jeżeli urządzasz urodziny w domu lub na sali i jest wystarczająca ilość miejsca, możesz wynająć zamki dmuchane. Znajdziesz je w różnych rozmiarach, a nadmuchanie ich nie jest trudne. Dziecko wraz z kolegami będzie mogło skakać, robić fikołki i bawić się w zdobywanie zamku, co z pewnością wywoła uśmiech na twarzy najmłodszych.

Popularnością cieszą się również piniaty, które możesz zrobić sama. Sposób na wykonanie znajdziesz w internecie, także filmiki, które łatwo zobrazują ci proces tworzenia. Po rozbiciu piniaty wysypują się np. cukierki, a najmłodsi będą mieli okazję sprawdzić swoją siłę.

Nie zapominaj również o przygotowaniu różnych zabaw, a jeśli nie masz pomysłów, możesz wynająć animatora, który zabawi gości. Odpowiednia osoba przygotuje nie tylko kreatywne zabawy, ale może też np. pomalować buzie zgodnie ze wskazówkami dziećmi.

Zamki dmuchane, piniaty i zabawy to niejedyne sposoby na rozrywkę dla najmłodszych. Możesz także zorganizować przebieranie się. Nie zapominaj o jedzeniu. Przekąski mogą być zdrowe i atrakcyjne dla dzieci, a przygotowanie nie musi zajmować dużo czasu. Życzymy wspaniałych i niezapomnianych urodzin.